PRAKTICKÉ INFORMACE:

 

 

V případě, že se rozhodnete mne kontaktovat za účelem psychokonzultací, napište mi, prosím, nejlépe SMS. Zde můžete uvést své jméno a příjmení – jak jste zvyklí – a v krátkosti, co Vás trápí. SMS je nejlepší, neboť kdybyste mi volali, je dosti pravděpodobné, že Vám to nebudu moci ihned zvednout, neboť se právě budu věnovat tváří v tvář jinému klientovi. A vzhledem k absolutnímu zabezpečení jeho i Vašeho soukromí bych s Vámi nemohla mluvit.

Když přesto zvolíte formu telefonátu jako první, nejpravděpodobněji Vám přijde zpráva, že se Vám ozvu později. A tomu můžete věřit, neboť tak vždy činím, jakmile je to možné.

 

Psychokonzultace jsou určené pro všechny potřebné lidi – spádově především z celé České republiky, ovšem navštěvují mne lidé pravidelně i ze zahraničí, jak je potřeba.

Psychokonzultace v celé své podstatě jsou jedinečnou a komplexní službou pro Vás skutečně potřebné. Je jedině na Vás, čemu se rozhodnete dát přednost. Každopádně je to určitě svým způsobem nadstandard ve všech aspektech. Služby jsou zpoplatněné, na druhou stranu nepodávám o Vás nikomu za žádných okolností žádnou zprávu ani zmínku, je to čistě soukromé a diskrétní v nejvyšším možném nastavení. Pakliže se pro to již jednou rozhodnete, doporučuji vnímat výdaje s tím spojené jako tu nejlepší možnou investici do sebe a nikoliv si to již při rozhodování či během procesu vyčítat. To by pak celý proces konzultací pro Vás byl kontraproduktivní. Opět dám příklad. Běžně chodíme například pravidelně ke kadeřníkovi, abychom se hlavně my sami cítili dobře pro sebe i okolí. A bereme to jako přirozený finanční výdaj. Máme z toho radost a nevyčítáme si to. Takže pokud se rozhodnete pro psychokonzultace, toto si dopředu rozmyslete a mějte to, prosím, v sobě srovnané. Ušetříte tím tak čas sobě i mojí maličkosti. Já vždy říkávám: „Kéž by za ta tisíciletí naší civilizace někdo vymyslel jiný nežli peněžní systém. Ale doposud se tak nestalo, tak se s tím potřebujeme nějak všichni co nejlépe popasovat.“ Vzhledem ke všem kompetencím to nemohu ani podhodnotit, rozhodně to ovšem nemám cenově vůbec nadhodnocené. Zabývám se Vašimi trápeními i v době, kdy u mne nejste přímo fyzicky přítomni, rozvažuji nad dalšími možnostmi a postupy a jsem Vám k dispozici. Takže kdybych „chtěla jenom zbohatnout“, tak nebudu provozovat psychokonzultace. Ani „nerejžuji na cizím neštěstí atd....“ Opravdu je pro mne osobnostní poradenství životní poslání, nikoliv jenom zaměstnání...

 

V momentě, kdy podstupujete proces psychokonzultací, jest vyloučeno, abyste zároveň podstupovali někde jinde jiný psychoterapeutický či psychologický proces.

 

Délka a četnost konzultací bývá u každého klienta různá. Adekvátně jeho potížím. Mnohdy trvají konzultace více hodin v kuse a uteče Vám to jako pár minut. Čas je opravdu relativní.

 

Cena je jednoduše odvoditelná.  1 hodina / 1.000,- korun českých.

Prvotní konzultace trvá vždy tři hodiny. Tedy 3.000,- Kč.  To se z četných zkušeností minulých let ukázalo jako nejlepší a nejsmysluplnější.

Platba probíhá vždy v hotovosti na místě.

 

Pakliže se rozhodnete pro proces konzultací u mne, domluvíme si poté četnost, délku jednotlivých konzultací i Vaše časové možnosti a já s Vámi budu počítat. Každá další konzultace bude tedy zpoplatněná opět hotovostně na místě. Kolik hodin, tolik tisíc korun českých.

Poté po odsouhlasení Vámi obdržíte v následujících dnech harmonogram konzultací – domluvené konkrétní termíny a konkrétní časy. V momentě, kdy s tím souhlasíte (většinou sms), beru to jako závazné. Je Vás všech dosti, každý máte jiný možný časový plán, způsob dopravy atd., takže není možné to jednou potvrdit, poté vyvrátit atd. Přistupuji k Vám ke všem s tou největší možnou úctou, což doufám, spíše poznáte ze mne osobně.

Jako důvod ke zrušení k již odsouhlaseným termínům chápu náhlou nemoc či úmrtí v rodině apod. Což považuji za oboustranně fér jednání. Děkuji za laskavé pochopení.

 

Když přijdete poprvé – vchod je z pěší zóny – otevřete první dveře. Kdyby se náhodou stalo, že budou zamčené a my budeme mít závazně domluvenou konzultaci, určitě mi volejte. Může se stát, že někdo jiný náhodou odcházel a zamknul.

Poté zazvoňte, prosím, na zvonek „OSOBNOSTNÍ PORADENSTVÍ“ a vyčkejte před druhými dveřmi. Kdybych neotevřela ihned, chvilku počkejte a zvoňte znovu. Pakliže jste objednaní, rozhodně s Vámi počítám.

V prvním patře se, prosím, usaďte, neťukejte, sama Vás přijdu vždy uvítat. A věřte, že se na Vás konkrétního klienta vždy upřímně velice těším. Což, doufám, stejně nejvíce poznáte osobně.

 

Během čekání, PROSÍM, ÚPLNĚ VYPNĚTE SVÉ MOBILNÍ TELEFONY – ANI TICHÝ REŽIM – A VEŠKERÁ EVENTUÁLNÍ TECHNICKÁ ZAŘÍZENÍ – TABLETY, NOTEBOOKY, FOTOAPARÁTY, DIKTAFONY ATD. TO JEDINÉ JEST ZAKÁZÁNO – potřebuji pro Vás zajistit absolutní možné soukromí, komfort a pohodlí. A zároveň by to mohlo velmi narušovat proces konzultací.

Do poradenské místnosti se zouvá, boty si můžete samozřejmě dát dovnitř. Čekají na Vás vždy čisté a vydezinfikované pantofle.

Můžete si s sebou vzít v lahvičce čistou neperlivou vodu, pokud jste zvyklí. Ze zkušeností si klienti rádi nosí. A též kapesníčky... I když oboje pro Vás rovněž  mám k dispozici v případě potřeby. Ostatní sladké nápoje či jídlo jest povoleno v čekárně.  Tam pro Vás je ovšem vždy k dispozici káva, čaj a něco dobrého k tomu.

 

DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.